O mne

potrebuje aktualizáciu!
Ahojte, tak toto je taký menší "článok" o mne :)
Kto vlastne som? Som šestnásťročné dievča, ktoré pochádza z Košíc, no teraz bývam v dedinke neďaleko KE. Narodila som sa 4.9.1999. Navštevujem gymnázium Poštová 9, ktoré je podľa preiskumov vraj najlepšie na Slovensku, tak kto vie :D
Mám psa, Aidu, dobre priznávam, je to fenka, ale nevadí a nie nevolá sa podľa cukrárne (v KE máme dosť známu cukráreň s rovnakým menom).
Teraz by som prešla na moje záľuby, kde patrí čítanie kníh, písanie príbehov, básničiek, článkov, fotografovanie, natáčanie videí a tak ďalej... Vo voľnom čase sa venujem aj hre Geocaching (nie, nie je to žiadna PC hra)
V súvislosti s čítaním kníh by som spomenula, že som Potterhead (Harry Potter), Demigod (Percy Jackson), Shadowhunter (Nástroje smrteľníkov), Divergent (Divergencia), Tribute (Hry o život), proste "uctievam" množstvo fandomov :D A je samozrejme, že tieto knihy patria aj medzi moje obľúbené, ale ak by som vám tu mala vymenovať všetky moje obľúbené knihy, čiže knihy, ktoré som si zamilovala, obľúbila a upútali moju pozornosť, tak to by bolo na dlho. Ale predsalen tu nejaké dám: Charlieho malé tajomstvá, Trón zo skla, Dám Ti aj slnko, Selekcia, Piata vlna....
Vo voľnom čase, samozrejme ak sa mi nejaký zvýši, tak popri čítaní kníh si pozriem rada aj nejaké tie filmy alebo seriály. Momentálne sledujem Shadowhunters a Pretty Little Liars. Síce som nikdy nebola až takým veľkým fanúšikom seriálov, no teraz ma to jednoducho chytilo.
Veľmi ma baví písanie, ktoré patrí medzi moje záľuby ako som spomínala vyššie. Rada píšem, no nevenujem tomu toľko času ako by som chcela. Unikám do vlastného sveta, fantazírujem, vytváram si v hlave vlastné príbehy, no kým sa dostanú na papier väčšinou trošku potrvá. Mám tých príbehov v hlave naozaj veľa a dosť dobre sa tam držia :D
Mojim snom je raz napísať knihu a vydať ju, nemusí sa stať takou slávnou ako vyššie spomenuté série, ale potešilo by ma ak by sa páčila aspoň nejakým ľuďom.
Tento blog som si založila aj práve preto, lebo rada píšem, ale i vďaka mojej láske ku knihám.

Toto nie je zďaleka všetko, čo som do tohto článku o mne chcela napísať, no pokúsim sa to časom aktualizovať, vždy keď ma niečo napadne (to kedy bol článok naposledy aktualizovaný uvidíte nižšie)


Posledná aktualizácia: 21.1.2016

2 komentáre:

 1. Ahoj, Mati!
  Tu je zase Kika Knižka. Už som ti napísala komentár na Trón zo skla. Bola som hrozne šťastná, že si mi odpovedala. Chcem Ti povedať, že aj ja som sa narodila 4.9., ale v roku 2005 (mám 11 rokov). Si faaaakt super. Takže keď budem mať narodeniny, tak Ti určite zablahoželám. Vopred ďakujem za odpoveď.

  P.S Mohla by si mi do odpovede napísať nejaké tipy kníh, aby som sa mohla inšpirovať?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj :) Tak to je super, som rada, že viem o ďalšom človiečikovi, ktorý sa narodil vtedy ako ja, keďže veľa ich nepoznám :D Ďakujem krásne :)
   Tak to je dosť ťažké, keďže neviem, aký žáner čítaš a hlavne čo si už čítala, ale tak určite by som odporučila sériu Drahokamy, knižku Insomnia, Obyčajná tvár alebo aj Škola dobra a zla... tých kníh je naozaj mnoho

   Odstrániť